• Укр
  • Рус
  • Eng

Manufacturing and installation of fire extinguishing systems and fire warning systems

Manufacturing and installation of fire extinguishing systems and fire warning systems

(Укр)

(Укр) Різні види систем пожежогасіння дозволяють успішно вирішувати завдання пожежної безпеки відповідно до конкретних умов на об’єктах, що підлягають захисту. Основними системами пожежогасіння, що застосовуються нині, є газові, аерозольні, пінні, порошкові та водяні, ТОВ “ПЕА” для своїх клієнтів пропонує такі системи пожежогасіння:

Водяне пожежогасіння

Найпершими історія виникнення систем пожежогасіння були водяні системи. Вони залишаються найпопулярнішими і часто застосовуються на великих об’єктах: при забезпеченні пожежної безпеки різних виробництв, спорткомплексів, паркінгів. Система водяного пожежогасіння складається з насосів, трубопроводів та зрошувачів.

Вода, покриваючи місце займання, охолоджує його та сприяє припиненню горіння. Нестача водяного пожежогасіння полягає у високій ймовірності шкоди матеріальним цінностям. Для зниження подібних ризиків зараз стали активно використовувати більш економну систему водяного туману.

Газове пожежогасіння

В останні роки все більшої популярності набувають системи газового пожежогасіння. Їхніми плюсами вважаються економічність, можливість пожежогасіння без відключення електрики в будівлі та евакуації людей, безпека для матеріальних цінностей.

Газові системи пожежогасіння активно застосовуються в серверних, дата-центрах, бібліотеках, музеях та картинних галереях. Їх рекомендується вибирати для виробничих, складських, науково-дослідних об’єктів. Принцип дії системи газового пожежогасіння ґрунтується на зниженні концентрації кисню в приміщенні за рахунок витіснення його іншими газами.

Аерозольне пожежогасіння

Системи аерозольного пожежогасіння поширені не так широко, як інші, хоча мають свої плюси: не надають корозійного впливу на металеві вироби, безпечні для людей, відрізняються простотою установки та експлуатації. Їх часто використовують у заміських будинках та котеджах.

Взаємодія аерозолю з полум’ям призводить одразу до кількох результатів. Аерозоль складається з твердих дрібнодисперсних частинок і негорючого газу. Тверді частки легко розкладаються за участю кисню, а негорючий газ частково замінює кисень у приміщенні. Це сприяє зниженню інтенсивності реакцій горіння. Також за рахунок поглинання тепла аерозолем відбувається охолодження зони горіння.

Пінне пожежогасіння

Системи пінного пожежогасіння були розроблені для боротьби із загорянням рідин. Вони часто використовуються на нафтосховищах та промислових складах. Принцип роботи цих систем полягає в тому, що піна має меншу питому вагу, ніж будь-яка займиста рідина, і за рахунок цього може легко покрити запалену поверхню і придушити процес горіння. Основними недоліками систем пінного пожежогасіння є їхня висока вартість і складність утилізації відходів після спрацьовування системи.

Порошкове пожежогасіння

Порошкове пожежогасіння є універсальним, цей метод можна застосовувати для гасіння всіх видів спалаху. Широкому поширенню систем порошкового пожежогасіння перешкоджає ряд їх недоліків: слабка проникаюча здатність порошку, зниження видимості та утруднення дихання людей, складності зі збиранням після гасіння. Норми пожежної безпеки наказують оснащення автоматичними системами порошкового пожежогасіння громадських, адміністративних, виробничих та складських приміщень, технологічного обладнання та електроустановок

Проектування, монтаж, налагодження, ТО

Компанія ТОВ “ПЕА” займається проектуванням та встановленням систем оповіщення при пожежі, а також систем автоматичного пожежогасіння всіх видів. Після встановлення ми проведемо пуско-налагоджувальні роботи. Підтримка працездатності та надійності системи забезпечується за договором на техобслуговування. Ми готові проконсультувати вас щодо будь-яких питань створення систем автоматичного пожежогасіння на ваших об’єктах.

Contact us

If you have any questions, we’ll answer them with pleasure

Contact us

If you have any questions, we’ll answer them with pleasure

Request a call

If you have any questions, we’ll answer them with pleasure

Request a call

If you have any questions, we’ll answer them with pleasure

Thanks for your request!
We shell contact you soon!